TPK 1 - KOLMONEN

 
 
Meille voi soittaa:
Timo Jalo, vastuuvalmentaja, 040-5171271
Jarmo Sundin, joukkueenjohtaja/valmentaja, 0400-560555
                                                                                                                                          
Facebook
Edustuksen omat sivut 
Kolmonen sarjataulukko 2018


Treenit
 

ma 24.9 klo 19.30-21.00 Yläkenttä

ti 25.9 klo 19.30-21.00 Kupittaa 2

to 27.9 klo 18.30-20.00 Yläkenttä

                         

SARJAOTTELUT                  

la 7.4. 17:00 Karvetti KHT, Naantali, TPK - FC Åland, 0-2 (0-1)

to 12.4. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - FC Boda, 3-1 (2-0)

su 22.4. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - Peimari UTD, 1-3 (1-0)

ke 25.4. 18:15 Yläkenttä KHT TPK - SC Wolves, 4-0 (0-0)

su 6.5. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - PIF, 0-1 (0-0)

ke 9.5.19:00 Somero             SoVo - TPK, 1-3 (1-1)

su 20.5 19:15 Yläkenttä KHT TPK - Wilpas, 2-3 (2-3)

la 26.5. 15:00 Toejoki nurmi TOVE - TPK, 1-2 (1-2)

to 31.5.19:15 Yläkenttä KHT TPK - P-Iirot, 1-0 (0-0)

ke 6.6. 18:15 Yläkenttä KHT FC Inter 2 - TPK, 1-2 (1-1)

to 14.6.19:15 Yläkenttä KHT TPK - TuWe, 2-3 (1-1)

15.-17.6.Soccer Cup                                                                                        

ke 20.6. 18:15 Yläkenttä KHT TPK - ÅIFK, 2-2 (0-2)

pe 29.6. 18:30 Taponketo       Masku - TPK, 3-0 (1-0)

                                                          TAUKO                                                                                                                                 

la 21.7. 16:00  Wiklöf Holding Arena FC Åland - TPK, 1-1 (1-1)

ke 25.7. 19:00 Björkboda        FC Boda - TPK, 0-2 (0-1)

su 5.8. 15:00 Sauvo KHT        Peimari UTD - TPK, 3-1 (1-1)

ke 8.8.18:30 Pajbacka nurmi SC Wolves - TPK, 2-3 (0-2)

pe 17.8. 18:30 Pajbacka nurmi PIF - TPK, 3-1 (1-1)

to 23.8. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - SoVo, 4-0 (1-0)

to 30.8. 18:30 Salo nurmi   Wilpas - TPK, 7-1 (3-0)

su 9.9. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - TOVE, 0-1 (0-0)

su 16.9. 18:30 Äijänsuon stadion P-Iirot - TPK, 1-1 (0-1)

to 20.9. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - FC Inter 2

la 29.9. 13:00 Raunistula KHT TuWe - TPK

pe 5.10. 19:15 Yläkenttä KHT ÅIFK - TPK

to 11.10. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - Masku


REGIONS CUP

Su 11.3.Paimio Soikka 14:00, SC Wolves - TPK, 0-2 (0-1)

Ti 17.4. Pansio KHT klo 19:15, TPS/2 - TPK, 1-2 (1-2)

Su 3.6. Kupittaa 5 KHT klo 16:15, TPK - ACE, 3-0 (1-0)

Su 17.6. Kupittaa 5 KHT klo 19:45 TPK - SUMU/sob, 4-0 (0-0)

Ti 31.7. Yläkenttä KHT klo 19:45 TPK - HerTo, 2-1 (1-1)

Välierä Su 2.9. Myyrmäki Stadion klo 18.30 VJS - TPK, 2-0 (0-0)


URHEILUTUKKU CUP

Ti 15.5. Pansio KHT, TPK-VG-62/2 (V div), 8-2 (5-2)

Ma 11.6. Piikkiö POP-Areena KHT klo 20:20, PiPS (IV div)-TPK, 1-2 (0-1)

Finaali TPK-TPS/2 sovitaan syksymmälle


HARJOITUSOTTELUT
 
To 8.2. Karvetti Masku - TPK, 1 - 0 (0-0)
Pe 16.2. Kup 5 TuWe - TPK, 4 - 6 (2-2)
Pe 23.2. PaiHa - TPK, Peruttu
La 3.3. TPK - Pallo-Iirot, Peruttu
Su 18.3. KaaPo - TPK, 1 - 0 (0-0)
Ke 28.3. SalPa - TPK. 3-2 (keskeytetty 45.min)